23 Temmuz 2009 Perşembe

Heraklith Cephe Yalıtım Sistemleri


Bir defa yaptırın,hem yalıtsın,hem sapasağlam kalsın. Dış cephe duvarlarından kaynaklanan önemli boyutlardaki ısı kaybını, Heraklith'in Sağlam Cephe Yalıtım Sistemleri ile önleyebilirsiniz. Üstelik, sadece Heraklith teknolojisinin mümkün kıldığı, kalın sıva uygulaması ile, duvarlarınızın darbelere karşı dayanıklı olmasını da sağlayabilirsiniz. Heraklith'den Sağlam Cephe Yalıtım SistemleriHeraklith'in ileri teknoloji ürünü olan ahşap yünü, daha kalın sıva uygulamaya olanak verir. Böylelikle, dış duvarları darbeye karşı dayanıklı hale getirir.
Duvarlarda ısıyı depolayarak, yakıt tasarrufu sağlar. Bu nedenle hava kirliliğinin azalmasında da önemli bir etkendir.Ahşap yünü ve nispeten kalın sıva sayesinde ses yalıtımı sağlar (+11dB iyileştirme).
Yangın dayanımı çok yüksektir. Üç saatten daha fazla süreyle yangının yayılmasını önler.
Kalın ve ince sıva olarak iki ayrı katmandan oluşan, kalın bir sıva uygulanır. Diğer mantolama sistemlerinin aksine, duvar darbelere karşı dayanıklıdır.Hafiftir, her türlü hava koşulunda uygulanabilir, hızlı ve pratik olduğu için, işçilik ve zamandan tasarruf sağlar.
Yapılarda ısıl konfor sağlar. Yapıların içerisindeki sıcaklığı uzun süre koruduğu için, rahatsız edici hava akımlarına engel olur. Kışın sıcak, yazın serin ortam sağlar.
Duvarlarda sıcaklık değişimini önlediği için, termik hareketlerden kaynaklanan çatlakların oluşmasını engeller.
Yoğuşmayı önler, yapının nefes alıp vermesini sağlar. Nem, küf ve mantar oluşmasını engeller.
İnşaat maliyetlerini düşürür. Duvar malzemeleri ve ısıtma tesisatına daha az yatırım yapılmasını sağlar. Ayrıca bir dış sıva ve boyaya gerek kalmaz.


Tüm malzemeler, Heraklith'in yüksek teknoloji ürünleri olduklarından, kaliteli ve güvenilirdir.
Tüm bu nedenlerle, yaşam kalitenizi yükseltir.